Jump to content

VANDERBEEK WIRES FRIDAY FEATHERLITE FALL JAMBOREE FIELD


rebelracewriter

Recommended Posts

VANDERBEEK WIRES FRIDAY FEATHERLITE FALL JAMBOREE FIELD

 

SPRING VALLEY, Minn. (Sept. 19) – Zack VanderBeek's

career-first win at the Deer Creek Speedway was a big one

as he dominated Friday night's main event on the second

night of the 10th Annual Featherlite Fall Jamboree at the

high-banked 3/8-mile clay oval.

 

The win was worth $4,000 to the 24-year-old from New

Sharon, Iowa.

 

Deer Creek Speedway track champion Brad Waits started on

the pole for the 35-lap main event, but it was VanderBeek

who got the advantage at the start and built his lead to

six car-lengths by the time they completed the opening

lap. Waits immediately dropped to fourth behind Dan Bohr

and Alan Mondus, but clawed his way back to the runner-up

spot by lap 5.

 

Three cautions and two red flags during the first 21 laps

kept the field close, but Waits was unable to mount a

serious threat to VanderBeek's position. After chasing

Waits for 15 laps, Jason Hughes used a lap 21 restart to

take over the runner-up spot and set his sights on

claiming his second victory in as many nights.

 

The final 14 laps went caution-free with VanderBeek

holding off Hughes by a car length at the checkered flag

to claim his fifth O'Reilly USMTS National Tour triumph of

the season and guaranteeing himself at least a

fourth-place finish in the Casey's General Stores Hunt for

the O'Reilly USMTS National Championship.

 

Waits hung on for third while points leader Tim Donlinger

held off Kelly Shryock for fourth. Mondus, Jon Tesch,

Dereck Ramirez, Mike Sorensen and Al Hejna rounded out the

top-10 finishers.

 

In contrast to Thursday night's main event where 26 of the

30 starters remained at the finish, just 18 of the 30

starters took the checkered flag in Friday night's contest

as a pair of multi-car crashes took their toll on the

field.

 

The opening lap saw WISSOTA standout Ryan Aho and 2006 Featherlite Fall Jamboree winner Chad Kinder collide, with

both drivers exiting the race. On lap 3, eight cars were

part of a melee in turn 1 that took three cars out of the

race. Finally, a second red flag waved on the 21st lap for

a pile-up at the bottom of turn 4 which forced all six

cars involved to the pits.

 

The battle to become the tenth O'Reilly USMTS National

Champion will be decided on Saturday night, with Donlinger

and Shryock locked in he tightest fight for the crown in

USMTS history. Just 15 points separated the two coming

into Friday's race, and a mere 16 points (1214 to 1198) is

the difference going into Saturday's finale. For the

second straight night, both drivers battled each other

throughout the feature race without incident as Donlinger

looks to claim his first title while Shryock is focused on

an unprecedented ninth.

 

Tesch is mathematically still alive in the title chase

with 1155 markers, but needs a win on Saturday and some

bad luck for Donlinger and Shryock to get it. VanderBeek

is fourth with 1148 points, followed by Hejna (1019),

Ramirez (1018), Tommy Weder Jr. (992), Mondus (914),

Brandon Kenny (904) and Jake Neal (865).

 

In the race to become the Rookies Rockin’ Sports Bar

Rookie of the Year, Brandon Kenny can virtually lock up

the recognition by qualifying for Saturday's main event.

Dereck Ramirez can still collect the accolades by being

the highest-finishing rookie in Saturday's main event with

Kenny watching from the sidelines. However, if both of the

Woodward, Okla. youngsters start Saturday's feature,

Ramirez will need at least six other rookie drivers in the

finishing order between himself and Kenny.

 

THE JAMBOREE CONTINUES ...

 

On Saturday, the enormous explosive finale will feature

the hottest dirt Modified pilots in the nation battling

for a spot in the 10th Annual Featherlite Fall Jamboree

main event for the O’Reilly USMTS Modifieds. A field of 30

cars will start the main event three-wide and 10 rows deep

as drivers battle for a $6,000 top prize and at least $700

just to take the green flag. And if that wasn’t enough,

non-qualifiers will have a chance at one of the 24 spots in the Non-Qualifier "A" Main, which carries a $2,000 top

prize and pays $300 to start—that’s more than most

Modified races pay to win their “big one.” Fans can begin

storming the gates at 3:00 p.m. and the mud starts flying

at 5:00.

 

No driver has won the Saturday night finale twice. Past

Featherlite Fall Jamboree champions include Ron Jones

(1999), Johnny Saathoff (2000), Willy Kraft (2001), Mark

Noble (2002), Dan Daniels (2003), Kelly Shryock (2004),

Jason Hughes (2005), Chad Kinder (2006) and Dean Mahlstedt

(2007).

 

Breakfast will be served by the Bear Creek Church Men’s

Club in the hospitality area from 8:30 a.m. to 12:00 noon.

All proceeds benefit the Bear Creek Men’s Club. Open to

all … you don’t want to miss this great home-cooked

opportunity!

 

WISSOTA national points will be awarded for the WISSOTA

Midwest Mods. Saturday's winner will earn $500 with $80

guaranteed to start the 24-car main event.

 

Last, but certainly not least … this year’s Featherlite

Fall Jamboree will be the final event in the Casey's

General Stores Hunt for the O'Reilly USMTS National

Championship. Not only will we produce a 10th Featherlite

Fall Jamboree winner, but we will also crown the ninth

O’Reilly USMTS National Champion after Saturday night’s

finale, not to mention the Rookies Rockin' Sports Bar

Rookie of the Year and overall AFCO Pole Award champion.

 

The Deer Creek Speedway is a 3/8-mile high-banked clay

oval located off of I-90 at Exit 209, then 11.3 miles

south on US 63 (0.7 mile north of SR 16).

 

The Featherlite Fall Jamboree is made possible by the

great racers and fans, as well as our sponsors:

Featherlite Trailers, 61 Marine & Sports, Mike’s Hard

Lemonade, Dirt Doctor Trucking, L & D Ag Service, Casey's

General Stores and O'Reilly Auto Parts.

 

To learn more about the United States Modified Touring

Series, call the headquarters at (515) 832-7944 or visit

www.usmts.com online for the latest news and information from the USMTS—America's Hottest Ticket on Dirt.

 

= = = = = = = = = = = = = = =

 

OFFICIAL RESULTS

United States Modified Touring Series - O'Reilly USMTS

National Tour

Casey's General Stores Hunt for the O'Reilly USMTS

National Championship

10th Annual Featherlite Fall Jamboree - Night 2 of 3

Deer Creek Speedway, Spring Valley, Minn.

Friday, Sept. 19, 2008

 

Showing finishing position, car number, driver, hometown

and starting position in parentheses. The top 18 drivers

in passing points accumulated in the heat races are locked

into the Holley “A” Main, with the top 12 re-drawing for

starting positions 1-12.

 

ISKY RACING CAMS HEAT RACE #1 (15 laps):

1. 0 - Les Duellman -- Winona, MN (1)

2. 66 - Dan Bohr -- Decorah, IA (7)

3. 19 - Mike Sorensen -- Rochester, MN (12)

4. 22s - Chad Kinder -- Newton, IL (13)

5. 96 - Jay Ihrke -- Dover, MN (11)

6. 21m - Dean Mahlstedt -- Clear Lake, IA (9)

7. 1sm - Scott Mullen -- Seymour, WI (14)

8. 4a - Joel Alberts -- Mantorville, MN (10)

9. 2x - Carey Umbarger -- Garner, IA (3)

10. 65 - Tommy Myer -- Blooming Prairie, MN (4) DNF

11. 88t - Terry Timmerman -- Stewartville, MN (2) DNF

12. 22k - Steve Kosiski -- Papillion, NE (6) DNF

13. 6m - Ted Marrs -- Bethel, MN (5) DNF

14. 31 - Corey Dripps -- Waterloo, IA (8) DNF

 

NEW VISION GRAPHICS HEAT RACE #2 (15 laps):

1. 33 - Ryan Aho -- Chisholm, MN (2)

2. 4r - Dereck Ramirez -- Woodward, OK (4)

3. 3d - Tim Donlinger -- Rochester, MN (11)

4. 2 - Joey Schaefer -- Waterloo, IA (3)

5. 5 - Steve Holzkamper -- Gentry, AR (6)

6. 561 - David Horner -- Houston, TX (5)

7. 19r - Ryan Gustin -- Marshalltown, IA (7)

8. 77 - Tom Brink -- Winona, MN (8)

9. 95 - Dylan Smith -- Osceola, NE (9)

10. 3b - Allen Barber -- Tyler, MN (10)

11. B29 - Tammy Mitchell -- Pea Ridge, AR (12)

12. 75 - James Parker -- Dodge Center, MN (14)

13. 05 - Mike Mashl -- DePere, WI (1) DNF

14. S43 - Shaun Olson -- Albert Lea, MN (13) DNF

 

Q.E.M., INC. HEAT RACE #3 (15 laps):

1. 14 - Jon Tesch -- Watertown, SD (1)

2. 7d - Ryan Dolan -- Lisbon, IA (11)

3. 21c - Chris Brown -- Cleveland, TX (4)

4. 18 - Justin Boney -- Leavenworth, KS (6)

5. 1 - Dan Chapman -- Clarence, IA (5)

6. 13 - Eddie Lemay Jr. -- Milwaukee, WI (2)

7. 4 - Chad Lerch -- Arlington, IA (7)

8. 1k - Pat Graham -- Ames, IA (13)

9. 25x - Andy Bohnstengel -- Winona, MN (8)

10. 1dk - Kelly Harmelink -- Brookings, SD (3) DNF

11. 59 - Hank Rollinger -- Buffalo City, WI (12) DNF

12. 1t - T.J. Stalker -- Mason City, IA (9) DNF

13. 17 - Mike Spaulding -- Bemidji, MN (10) DNF

 

MIKE'S HARD LEMONADE HEAT RACE #4 (15 laps):

1. 02 - Tommy Weder Jr. -- Woodward, OK (7)

2. 49 - Bob Timm -- Rollingstone, MN (3)

3. 33z - Zack VanderBeek -- New Sharon, IA (13)

4. 25 - Scott Green -- Derby, KS (11)

5. 26p - Kevin Pittman -- Waterloo, IA (9)

6. 24t - Glenn Bratti -- Springdale, AR (12)

7. 20x - Craig Scott -- Rosemount, MN (6)

8. 56 - Chris Spieker -- Massena, IA (2)

9. 84m - Matt Madsen -- Blooming Prairie, MN (4)

10. 90 - Steve Wetzstein -- West Concord, MN (8) DNF

11. 71 - Jason Cummins -- New Richland, MN (10) DNF

12. 96x - Neil Eckhart -- Rochester, MN (1) DNF

13. 49x - Jay Poidinger -- Somerset, WI (5) DNF

 

DIRT DOCTOR TRUCKING HEAT RACE #5 (15 laps):

1. 724 - Brad Waits -- Waseca, MN (2)

2. 777 - Jared Landers -- Benton, AR (3)

3. 12 - Jason Hughes -- Westville, OK (12)

4. 52w - Nate Wasmund -- Rochester, MN (1)

5. 61m - Shawn Peterson -- Cottage Grove, MN (6)

6. 72m - Brian Mullen -- Seymour, WI (9)

7. 12b - Johnny Bone Jr. -- Pea Ridge, AR (7)

8. 99 - Josh Angst -- Winona, MN (5)

9. 27 - Don Gerritsen Jr. -- Rock Rapids, IA (13)

10. 44 - Jeff Maasch -- Vesta, MN (11)

11. 7x - Ron Britain -- Winona, MN (10)

12. 118 - Chad Vaith -- Racine, MN (8) DNF

13. 20 - John Fellman -- Blue Grass, IA (4) DNF

 

61 MARINE & SPORTS HEAT RACE #6 (15 laps):

1. 3 - Kelly Shryock -- Fertile, IA (2)

2. 55 - Alan Mondus -- Lakeville, MN (6)

3. 5t - Randy Timms -- Wheatland, OK (3)

4. 00eh - Steve Arpin -- Grand Meadow, MN (5)

5. 98a - John Allen -- Chanute, KS (10)

6. 3x - Brady Peterson -- Cottage Grove, MN (1)

7. 98 - Josh Reisch -- Luverne, MN (7)

8. 703 - David Smith -- Copperas Cove, TX (8)

9. 12j - Justin O'Brien -- Volga, IA (13)

10. 1a - Dwaine Hanson -- Lakefield, MN (12)

11. 4s - Craig Shaw -- Adams, MN (9)

12. 11n - Roger Niederkorn -- Ettrick, WI (11)

13. 10 - Mike Steensma -- Luverne, MN (4) DNF

 

L & D AG SERVICE HEAT RACE #7 (15 laps):

1. 7 - Al Hejna -- Clear Lake, IA (1)

2. 45 - Todd Scharkey -- Kasson, MN (2)

3. 18L - Michael Long -- Quincy, IL (3)

4. 35k - Ron Konkel -- Caledonia, MN (8)

5. 21 - Jim Horejsi -- Echo, MN (7)

6. 21b - Brandon Kenny -- Woodward, OK (11)

7. 38r - Jeremy Ross -- Locust Grove, OK (10)

8. 72 - Doug Hillson -- Blooming Prairie, MN (13)

9. 71b - David Siercks -- Princeton, MN (6)

10. 12x - Nick Johansen -- Russell, MN (12)

11. 58 - Jeff Rollinger -- Winona, MN (9) DNF

12. 7k - Jason Krohn -- Slayton, MN (5) DNF

13. 4rv - Ron Ver Beek -- Oskaloosa, IA (4) DNF

 

MINER'S OUTDOOR & REC HEAT RACE #8 (15 laps):

1. 74 - Mark Noble -- Blooming Prairie, MN (4)

2. 35 - Jeff Schluetter -- New Hampton, IA (9)

3. 42 - Tom Paulson -- Kasson, MN (6)

4. 12m - Jason Miller -- Osceola, WI (5)

5. 19g - Richie Gustin Jr. -- Gilman, IA (7)

6. 14j - Jake Neal -- Omaha, NE (11)

7. 21x - Joe Wernecke -- Dodge Center, MN (8)

8. 19t - Wayne Troseth -- Zimmerman, MN (12)

9. 70 - Matt Sweeney -- Waukon, IA (10)

10. 7t - Jim Gregoire -- Lake Benton, MN (1)

11. 91 - Shawn Ryan -- Waterloo, IA (3) DNF

12. 23 - Darwin Karau -- Kasson, MN (14) DNF

13. 20r - Bryan Rowland -- Woodward, OK (2) DNF

14. 18m - Mick Glenn -- Minnesota City, MN (13) DNS

 

REAL RACING WHEELS “B” MAIN #1 (18 laps, top 2 advance):

1. 35k - Ron Konkel -- Caledonia, MN (2)

2. 72m - Brian Mullen -- Seymour, WI (6)

3. 90 - Steve Wetzstein -- West Concord, MN (13)

4. 98a - John Allen -- Chanute, KS (3)

5. 25 - Scott Green -- Derby, KS (1)

6. 98 - Josh Reisch -- Luverne, MN (9)

7. 71 - Jason Cummins -- New Richland, MN (14)

8. 77 - Tom Brink -- Winona, MN (10)

9. 24t - Glenn Bratti -- Springdale, AR (4)

10. 21 - Jim Horejsi -- Echo, MN (5)

11. 21x - Joe Wernecke -- Dodge Center, MN (8)

12. 95 - Dylan Smith -- Osceola, NE (11)

13. 13 - Eddie Lemay, Jr. -- Milwaukee, WI (7)

14. 75 - James Parker -- Dodge Center, MN (15)

15. 12x - Nick Johansen -- Russell, MN (12) DNF

16. 17 - Mike Spaulding -- Bemidji, MN (17) DNF

17. 20r - Bryan Rowland -- Woodward, OK (18) DNF

18. 118 - Chad Vaith -- Racine, MN (16) DNF

 

REAL RACING WHEELS “B” MAIN #2 (18 laps, top 2 advance):

1. 49 - Bob Timm -- Rollingstone, MN (1)

2. 21c - Chris Brown -- Cleveland, TX (2)

3. 2 - Joey Schaefer -- Waterloo, IA (4)

4. 31 - Corey Dripps -- Waterloo, IA (18)

5. 19g - Richie Gustin Jr. -- Gilman, IA (5)

6. 19r - Ryan Gustin -- Marshalltown, IA (8)

7. 18 - Justin Boney -- Leavenworth, KS (3)

8. 25x - Andy Bohnstengel -- Winona, MN (11)

9. 49x - Jay Poidinger -- Somerset, WI (17)

10. 7x - Ron Britain -- Winona, MN (14)

11. 7t - Jim Gregoire -- Lake Benton, MN (13)

12. 23 - Darwin Karau -- Kasson, MN (15) DNF

13. 11n - Roger Niederkorn -- Ettrick, WI (16) DNF

14. 56 - Chris Spieker -- Massena, IA (10) DNF

15. 1 - Dan Chapman -- Clarence, IA (6) DNF

16. 3x - Brady Peterson -- Cottage Grove, MN (7) DNF

17. 2x - Carey Umbarger -- Garner, IA (9) DNF

18. 44 - Jeff Maasch -- Vesta, MN (12) DNS

 

REAL RACING WHEELS “B” MAIN #3 (18 laps, top 2 advance):

1. 5t - Randy Timms -- Wheatland, OK (2)

2. 7k - Jason Krohn -- Slayton, MN (16)

3. 65 - Tommy Myer -- Blooming Prairie, MN (12)

4. 777 - Jared Landers -- Benton, AR (1)

5. 52w - Nate Wasmund -- Rochester, MN (4)

6. 22k - Steve Kosiski -- Papillion, NE (15)

7. 26p - Kevin Pittman -- Waterloo, IA (3)

8. 5 - Steve Holzkamper -- Gentry, AR (5)

9. 1k - Pat Graham -- Ames, IA (7)

10. 4 - Chad Lerch -- Arlington, IA (8)

11. 4s - Craig Shaw -- Adams, MN (14)

12. S43 - Shaun Olson -- Albert Lea, MN (18)

13. 84m - Matt Madsen -- Blooming Prairie, MN (11)

14. 20 - John Fellman -- Blue Grass, IA (17)

15. B29 - Tammy Mitchell -- Pea Ridge, AR (13)

16. 99 - Josh Angst -- Winona, MN (10) DNF

17. 27 - Don Gerritsen Jr. -- Rock Rapids, IA (9) DNF

18. 21m - Dean Mahlstedt -- Clear Lake, IA (6) DNS

 

REAL RACING WHEELS “B” MAIN #4 (18 laps, top 2 advance):

1. 42 - Tom Paulson -- Kasson, MN (1)

2. 00eh - Steve Arpin -- Grand Meadow, MN (3)

3. 21b - Brandon Kenny -- Woodward, OK (4)

4. 72 - Doug Hillson -- Blooming Prairie, MN (7)

5. 61m - Shawn Peterson -- Cottage Grove, MN (5)

6. 59 - Hank Rollinger -- Buffalo City, WI (13)

7. 703 - David Smith -- Copperas Cove, TX (10)

8. 18m - Mick Glenn -- Minnesota City, MN (18)

9. 10 - Mike Steensma -- Luverne, MN (17) DNF

10. 3b - Allen Barber -- Tyler, MN (12) DNF

11. 58 - Jeff Rollinger -- Winona, MN (14) DNF

12. 38r - Jeremy Ross -- Locust Grove, OK (6) DNF

13. 12j - Justin O'Brien -- Volga, IA (9) DNF

14. 18L - Michael Long -- Quincy, IL (2) DNF

15. 6m - Ted Marrs -- Bethel, MN (16) DNF

16. 71b - David Siercks -- Princeton, MN (11) DNF

17. 1t - T.J. Stalker -- Mason City, IA (15) DNF

18. 20x - Craig Scott -- Rosemount, MN (8) DNS

 

REAL RACING WHEELS “B” MAIN #5 (18 laps, top 2 advance):

1. 96 - Jay Ihrke -- Dover, MN (2)

2. 45 - Todd Scharkey -- Kasson, MN (1)

3. 14j - Jake Neal -- Omaha, NE (4)

4. 12b - Johnny Bone Jr. -- Pea Ridge, AR (8)

5. 96x - Neil Eckhart -- Rochester, MN (15)

6. 12m - Jason Miller -- Osceola, WI (3)

7. 91 - Shawn Ryan -- Waterloo, IA (14)

8. 561 - David Horner -- Houston, TX (6)

9. 70 - Matt Sweeney -- Waukon, IA (10)

10. 88t - Terry Timmerman -- Stewartville, MN (13)

11. 1sm - Scott Mullen -- Seymour, WI (5)

12. 19t - Wayne Troseth -- Zimmerman, MN (7)

13. 4a - Joel Alberts -- Mantorville, MN (9)

14. 1a - Dwaine Hanson -- Lakefield, MN (11)

15. 1dk - Kelly Harmelink -- Brookings, SD (12)

16. 05 - Mike Mashl -- DePere, WI (16) DNS

17. 4rv - Ron Ver Beek -- Oskaloosa, IA (17) DNS

 

HOLLEY “A” MAIN (35 laps):

1. 33z - Zack VanderBeek -- New Sharon, IA (2)

2. 12 - Jason Hughes -- Westville, OK (12)

3. 724 - Brad Waits -- Waseca, MN (1)

4. 3d - Tim Donlinger -- Rochester, MN (10)

5. 3 - Kelly Shryock -- Fertile, IA (13)

6. 55 - Alan Mondus -- Lakeville, MN (3)

7. 14 - Jon Tesch -- Watertown, SD (16)

8. 4r - Dereck Ramirez -- Woodward, OK (18)

9. 19 - Mike Sorensen -- Rochester, MN (9)

10. 7 - Al Hejna -- Clear Lake, IA (17)

11. 00eh - Steve Arpin -- Grand Meadow, MN (27)

12. 7d - Ryan Dolan -- Lisbon, IA (7)

13. 66 - Dan Bohr -- Decorah, IA (4)

14. 42 - Tom Paulson -- Kasson, MN (22)

15. 21c - Chris Brown -- Cleveland, TX (25)

16. 35k - Ron Konkel -- Caledonia, MN (19)

17. 35 - Jeff Schluetter -- New Hampton, IA (11)

18. 14j - Jake Neal -- Omaha, NE (30)

19. 49 - Bob Timm -- Rollingstone, MN (20) DNF

20. 02 - Tommy Weder Jr. -- Woodward, OK (8) DNF

21. 7k - Jason Krohn -- Slayton, MN (26) DNF

22. 0 - Les Duellman -- Winona, MN (14) DNF

23. 74 - Mark Noble -- Blooming Prairie, MN (6) DNF

24. 45 - Todd Scharkey -- Kasson, MN (28) DNF

25. 5t - Randy Timms -- Wheatland, OK (21) DNF

26. 72m - Brian Mullen -- Seymour, WI (24) DNF

27. 96 - Jay Ihrke -- Dover, MN (23) DNF

28. 21b - Brandon Kenny -- Woodward, OK (29) DNF

29. 22s - Chad Kinder -- Newton, IL (15) DNF

30. 33 - Ryan Aho -- Chisholm, MN (5) DNF

 

Lap Leaders: VanderBeek 1-35.

Total Laps Led: VanderBeek 35.

AFCO Pole Winner: Dolan.

Provisional Starters: Kenny, Neal.

Ruter Farms Long Tow: Smith (1,099.04 miles).

KSE Racing Products Hard Charger: Arpin (started 27th,

finished 11th).

Next Event: Saturday, Sept. 20, Deer Creek Speedway,

Spring Valley, Minn.

O'Reilly USMTS National Championship Points: Donlinger

1214, Shryock 1198, Tesch 1155, VanderBeek 1148, Hejna

1019, Ramirez 1018, Weder 992, Mondus 914, Kenny 904, Neal

865.

Rookies Rockin’ Sports Bar Rookie of the Year Points:

Kenny 1140, Ramirez 1128, Rowland 736, Schaefer 212,

Rodney Sanders 193.

COMP Cams Engine Builder of the Year Points: Sput’s 475,

Mullins 394, Wanders 370, A.S.I. 338, JR 303.

Chassis Builders Championship Points: Skyrocket 496,

Hughes 410, Ramirez 346, Harris 304, Specialty 161.

 

Contingency Awards:

AFCO Racing Products – not awarded.

American Racer – Mitchell.

Belleville Motorsports – not awarded.

BSB Manufacturing – Hejna.

Hawk Performance – VanderBeek, Sorensen.

Intercomp – Hejna.

Isky Racing Cams – not awarded.

KSE Racing Products – not awarded.

Marsh Racing Wheels – Kenny.

New Vision Graphics – not awarded.

Nitroquest Web Solutions – Waits.

Quarter Master – VanderBeek, Ramirez.

QuickTime Performance Parts – Tesch.

Real Racing Wheels – Konkel, Timm, Timms, Paulson, Ihrke.

Ruter Farms – Smith.

TrackTek Racing Fuel – not awarded.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...